Beyaz Eşya ve Pişiriciler

LAVA – Döküm ve Emaye kaplamalı ürünler için Global Çözüm Ortağınız

• Döküm ve emayenin mükemmel uyumu.
• İleri ve yeni teknoloji makinalar, son teknoloji prosesler ve tecrübe birikimi ile Lava ürünlerinde yüksek kalite.
• Emaye Kaplama ürünlerinize değer katar, diğer rakiplerinizden farklılaştırır.
• Yıkanabilir, temizlenebilir ve mükemmel bir yüzey kalitesi sağlar.
• Standartlara uygun döküm prosesi ve ürünler tüm aşamalarda çeşitli laboratuvar testlerinden geçirilmekte ve belgelendirilmektedir.

Döküm Izgaralar

LAVA, yıllık 4milyon küçük, 1.5milyon büyük döküm ızgara üretim kapasitesine sahip olup yuvarlak, kare, eliptik ve farklı şekillerde müşteri tasarımlarında; ankastre ocaklar, fırınlar ve barbeküler için döküm ızgara üretimi yapmaktadır. Tamamı lava emaye tesisinde mat, yarı mat veya parlak emaye ile kaplanmaktadır. İstenildiğinde silikon ayak montajı yapılmaktadır.

Bek Kapağı ve Ayna

LAVA döküm ızgaralar ile birlikte set olarak kullanılan bek kapağı ve aynaları döküm ve/veya sac metal malzemeden üretmektedir. Böylece set olarak aldığınız döküm ızgara ve bek kapakları aynı görsel emaye yüzeye sahip olacaktır.

Grill Izgara

LAVA döküm grill ızgaralar istenilen ebat ve şekillerde üretilmekte ve ElectroPhoretic emaye tesisinde mat, yarı-mat veya parlak renk emaye ile kaplanmaktadır.

Buzdolabı ve Çamaşır makinaları için döküm gövde ve kranklar LAVA yüksek kaliteli döküm teknolojisi ile buzdolabı, çamaşır makinası gövdeleri ve krank parçaları üretmektedir.